Росія виступає за розслідування подій 2 травня 2014 року, однак підконтрольні їй бойовики на Донбасі вимагають звільнити підозрюваних в участі у заворушеннях в Одесі.

Росія виступає за розслідування подій 2 травня 2014 року, однак підконтрольні їй бойовики на Донбасі вимагають звільнити підозрюваних в участі у заворушеннях в Одесі.

Про це заявив президент України Петро Порошенко під час прес-конференції.

«У списку, який ми нібито повинні звільнити за вимогами Тристоронньої контактної групи є не ті, хто брав участь в бойових діях на лінії зіткнення, а цілий ряд людей, які обґрунтовано підозрюються за події 2-го травня», — сказав Порошенко.

«Нібито Росія за те, щоб було прозоре розслідування, і тут же вимагає звільнити підозрюваних», — додав глава української держави.

За словами Порошенка, заступник керівника Одеської обласної міліції на той час Дмитро Фучеджі знаходиться на території Росії. Однак, «нікого з них Росія нам видавати не збирається», — додав президент України.

Нагадаємо, 2 травня 2014 року в Одесі сталися сутички між проросійськими і проукраїнськими активістами. В центрі міста загинули декілька людей.

Після цього проукраїнські активісти прийшли на площу Куликове поле, у табір проросійських громадян.

У Будинку профспілок на Куликовому полі почалася пожежа, яка призвела до загибелі людей. 2 травня постраждали більше 200 людей, 48 – загинули.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Металошукачі та голуби: як Одеса згадувала події 2 травня

Раніше представниця України в гуманітарній підгрупі Тристоронньої контактної групи Ірина Геращенко повідомляла, що кількість заручників на Донбасі зросла до 126 за рахунок цивільних осіб.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile