Бойовики на Донбасі зі сторони населеного пункту, розташованого на Горі князя Ігоря, обстріляли ділянки розведення сил і засобів №1 «Станиця Луганська» із застосуванням великого крупнокаліберного кулемету, АГС та стрілецької зброї

Бойовики на Донбасі зі сторони населеного пункту, розташованого на Горі князя Ігоря, обстріляли ділянки розведення сил і засобів №1 «Станиця Луганська» із застосуванням великого крупнокаліберного кулемету, гранатометів та стрілецької зброї.

Про це повідомляє Спільний центр з контролю і координації припинення вогню, передає прес-центр штабу АТО.

Обстріл був здійснений з 20:05 до 20:40 6 квітня. Як додав штаб, за минулу добу п’ятеро військовослужбовців Збройних Сил України були поранені внаслідок обстрілів.

«Українська сторона СЦКК черговий раз змушена констатувати, що незважаючи на показові дії представників НЗФ ОРЛО, щодо «готовності» до відведення сил і засобів на ділянці розведення №1 «Станиця Луганська», які 6 квітня були висвітлені у засобах масової інформації Російської Федерації та ОРДЛО, бойовики насправді мали за мету звинуватити українську сторону у невиконанні Мінських домовленостей», — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що у Мінську, на засіданні контактної групи домовились про розведення сил у зоні бойових дій на Донбасі з 1 квітня. Тоді сторони також домовилися про розведення сил і засобів у Станиці Луганській з 6 квітня.

Як повідомлялось, за даними СЦКК, обстріли на Донбасі зменшилися, але важке озброєння не розвели.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: