Лідери «Опозиційної платформи — за життя» Юрій Бойко та Віктор Медведчук поїхали до Москви, де провели зустріч з прем’єр-міністром РФ Дмитром Медведєвим.

Про це повідомляє ТАСС.

Медведєв розповів, що запросив на цю зустріч вищу раду партії «Єдина Росія», аби «розпочати діалог з Україною».

«Говорити ми готові на будь-які теми з урахуванням того, що останнім часом був дефіцит спілкування», — сказав російський прем’єр.

За словами Медведєва, партійний діалог між Україною та Росією «практично згорнутий», тому «Єдина Росія» підтримує намір «Опозиційної платформи» відновити його.

Також прем’єр РФ побажав партії Бойка-Медведчука успіху на майбутніх парламентських виборах, аби «Опозиційна платформа» могла сформувати правлячу коаліцію.

Медведчук, зі свого боку, заявив, що на чільному місці в парламентській кампанії стоїть питання миру на Донбасі. Він наголосив, що без співпраці з Росією цього миру не досягнути.

Зазначимо, що разом з Бойком і Медведчуком в Москву приїхав власник телеканалу NewsOne, народний депутат Тарас Козак, який розповів, що скасований на NewsOne телеміст між Україною та РФ відбудеться на російському телебачення.

Нагадаємо, 22 березня Бойко і Медведчук провели зустріч з прем'єром РФ Дмитром Медведєвим у Москві. Під час зустрічі Медведєв запропонував обговорити за закритими дверима питання газотранспортної системи, цін на внутрішньому ринку і торгово-економічні відносини.

А 7 червня Медведчук і Бойко поїхали до РФ та зустрілися з главою Газпрому Олексієм Міллєром. Той пообіцяв Україні знижку на газ у 25%.

Зазначимо, що Україна не купує газ напряму у Росії з 25 листопада 2015 року. Таке рішення ухвалили, аби позбутися політичної та енергетичної залежності від Москви.

Поділитись: