Війна / Донбас

Бойовики «ДНР» відпустили екс-регіонала Богачова — «Новости Донбасса»

Новости Донбасса
Війна/Донбас/Бойовики «ДНР» відпустили екс-регіонала Богачова — «Новости Донбасса»
Зберегти
Вигляд
Бойовики самоназваної «ДНР» відпустили затриманого екс-регіонала, колишнього секретаря Донецької міської ради Сергія Богачова. Про це повідомляють «Новости Донбасса» з посиланням на обізнані з ситуацією джерела у Донецьку.

Богачов приїздив до окупованого Донецька з російського Ростова-на-Дону. За словами співрозмовників телеканалу, він хотів відвідати могилу батька.

22 жовтня Богачова затримали бойовики самоназваної «республіки» на виїзді з окупованого селища Хорошове, де розташований будинок екс-регіонала.

За інформацією «Новостей Донбасса», до Богачова не пускали родичів та адвокатів, а висунуті йому обвинувачення стосувалися «крадіжки» печатки міської ради в 2014 році.

Сергій Богачов за часів президента Януковича був членом «Партії регіонів». Він не приховував своє проросійської позиції. У 2014 році Богачов лякав мешканців Донецька «бандерівцями», які хочуть захопити Донецьк.

ЗМІ також називають Богачова причетним до організації зіткнень 4 березня 2014 року у Донецьку, коли був убитий проукраїнський активіст Дмитро Чернявський.

Більше про:
# «ДНР»
# бойовики
Пов`язані новини