Війна / Донбас

Бойовики не допускають спостерігачів ОБСЄ до роботи на окупованій Луганщині — СЦКК

Штаб ООС
Війна/Донбас/Бойовики не допускають спостерігачів ОБСЄ до роботи на окупованій Луганщині — СЦКК
Зберегти
Вигляд
Українська сторона з координації і припинення вогню на Донбасі повідомляє, що бойовики «ЛНР» заборонили спостерігачам ОБСЄ працювати в районі окупованого селища Вознесенівка (колишній Червонопартизанськ) Луганської області.

«Два озброєних найманця збройних формувань РФ на залізничній станції Красна могила у Вознесенівці без пояснень причин наказали патрулю СММ негайно залишити залізничну станцію і зазначений район», — йдеться у повідомленні.

У свою чергу, спостерігачі пояснили, що 13 січня здійснювали моніторинг у пункті пропуску на кордоні близько Вознесенівки.

Члени патруля, зокрема, бачили, як в Україну в'їхали 4 автомобілі (1 з українськими номерами і 3 — з російськими) і 1 вантажівка з українськими номерами.

Крім того, команда місії бачила більше 60 вантажних вагонів, в тому числі 12 цистерн для перевезення пального — попередньо, всі були порожніми. Також спостерігачі бачили 60 залізничних вагонів з вугіллям, які рухалися в напрямку кордону з Росією.

«Через близько 10 хвилин два члени збройних формувань, які були присутні на залізничній станції, попросили патруль СММ покинути цей район», — повідомили в ОБСЄ.

У грудні спостерігачі повідомляли, бойовики «ЛНР» обстріляли безпілотник місії ОБСЄ.

Пов`язані новини