Червоним позначено лінію зіткнення на Донбасі
У зоні бойових дій на Донбасі бойовики обстрілювали від початку доби 31 грудня. Двоє українських військових дістали поранення.

Під обстріли з мінометів потрапили позиції Збройних сил в районі селища Новотошківське. А селище Кримське, що також на Луганському напрямку, бойовики обстріляли з гранатометів.

Протягом минулої доби 30 грудня жоден військовий не постраждав. Бойовики відкривали вогонь з бойових машин піхоти на Луганському та Маріупольському напрямках.

27 грудня безпекова підгрупа Тристоронньої контактної групи домовилася про введення режиму тиші в зоні бойових дій на Донбасі з 29 грудня. Попри домовлене припинення вогню, бойовики продовжили обстрілювати позиції українських військових.

У перший день режиму тиші на Донбасі бойовики двічі обстрілювали позиції українських військових. Із забороненої Мінськими угодами зброї вогонь не відкривався. Ніхто не постраждав.

Українська сторона зазначила, що цей режим тиші треба максимально використати для ремонту пошкоджених об'єктів критичної інфраструктури.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile