Допінг-тест чемпіона світу в суперважкій вазі за версією WBA і WBO Тайсона Ф'юрі виявив сліди кокаїну. Про це повідомляє ESPN.

Проба була взята 22 вересня. Присутність кокаїну в організмі спортсмена підтвердилась. Британський боксер може бути позбавлений всіх завойованих титулів.

Раніше Ф'юрі повторно відклав бій-реванш з українцем Володимиром Кличком з формулюванням «непридатний до поєдинку за медичними свідчення», нагадує «Р-Спорт». Спортсмен повинен був надати медичні документи до Світової організації боксерську організацію (WBO) для доказу причини чергового перенесення поєдинку.

Спочатку боксери повинні були зустрітися 9 липня Манчестері, але бій був відкладений до 29 жовтня через травму щиколотки у британця.

У грудні 2015 року Міжнародна боксерська федерація (IBF) позбавила Ф'юрі чемпіонського пояса в суперважкій вазі, який був завойований в поєдинку з Кличком 28 листопада 2015 року. Це сталося після того, як Ф'юрі відмовився зустрітися з обов'язковим претендентом, українцем В'ячеславом Глазковим.

Раніше повідомлялось, що Всесвітня боксерська організація (WBO) дала британському боксеру Тайсону Ф'юрі 10 днів на медичне обґрунтування своєї чергової відмови від поєдинку з українцем Володимиром Кличком.

У зверненні WBO йдеться, що якщо Ф'юрі не надасть необхідні документи в строк, то його можуть позбавити чемпіонського пояса, а Кличко візьме участь у бою за вакантний титул із одним із претендентів.

Поділитись: