Чемпіон світу за версіями IBO, WBO і WBA британець Тайсон Ф`юрі і його брат Х`юї тимчасово дискваліфіковані за підозрою у вживанні допінгу.

Про це повідомила Національна антидопінгова організація Великобританії.

«У відповідь на публічні заяви, зроблені представниками Тайсона і Х`юї Ф`юрі, UKAD може підтвердити, що обом боксерам були пред'явлені звинувачення 24 червня 2016 року у зв'язку з наявністю забороненої субстанції. Обов'язкове тимчасове усунення було накладене відповідно до правил», — йдеться у заяві організації.

Раніше видання Mirror повідомило, що в допінг-пробах Ф’юрі, взятих у лютому-березні 2015 року, були знайдені сліди забороненого препарату — нандролона, який є анаболічним стероїдом.

Після цього Ф`юрі подав до суду на UKAD у зв'язку з тим, що інформація про можливе застосування їм допінгу потрапила в пресу.

Нагадаємо, у грудні 2015 року IBF позбавила Ф'юрі чемпіонського пояса в суперважкій вазі, виграного в бою з Кличком, за відмову зустрітися з обов'язковим претендентом IBF українцем В'ячеславом Глазковим.

Вже понад півроку йдуть переговори щодо дати реваншу між Кличком та Ф`юрі. Бій мав відбутися у липні, однак його перенесли через травму британського боксера.

Поділитись: