УКРАЇНА

Борги киян за компослуги зростуть вдвічі після підвищення тарифів — Кличко

УКРАЇНА/Борги киян за компослуги зростуть вдвічі після підвищення тарифів — Кличко
Зберегти
Вигляд

Борги киян за комунальні послуги вже перевищують 1 мільярд гривень, а підвищення тарифів збільшить цю цифру щонайменше вдвічі.

Міський голова Києва Віталій Кличко повідомив, що це може спричинити колапс у секторі житлово-комунального господарства.

«На сьогоднішній день борги за сплату житлово-комунальних послуг тільки в Києві становлять більше 1 мільярда гривень. Існує велика загроза, що через підвищення тарифів заборгованість може вирости вдвічі, а це – шлях до колапсу ЖКГ», – сказав Кличко, передає прес-служба.

«Наше завдання зробити так, щоб люди могли сплачувати рахунки. Тарифи підвищуються, але ж пенсії та зарплатня залишаються на тому ж рівні. Ми звернулися до парламенту та уряду скасувати постанову 758 та переглянути тарифи. Мораторій, ухвалений Київрадою, діятиме до 1 жовтня і, сподіваюся, що цього часу парламент та уряд знайдуть спосіб зробити так, щоб тарифи були справедливими», – наголосив мер Києва.

Нагадаємо, у четвер депутати Київради затвердили мораторій на підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги.

З 1 липня в Україні зросли тарифи на тепло і гарячу воду.

Наприклад, вартість гарячої води у столиці від «Київенерго» з липня складе 83,1 грн за куб.м з сушаркою для рушника і 76,71 грн без сушарки. У постачальника «Євро-Реконструкція» (Дарницька ТЕЦ) тариф буде на рівні 71,83 грн і 66,37 грн відповідно.

Пов`язані новини