УКРАЇНА

Порошенко вивів зі складу Національної інвестиційної ради Бориса Ложкіна

7 лютого, 2018 17:22
УКРАЇНА/Порошенко вивів зі складу Національної інвестиційної ради Бориса Ложкіна
Зберегти
Вигляд
Екс-глава адміністрації Президента, заступник голови Національної ради реформ України Борис Ложкін більше не є секретарем Національної інвестиційної ради.

Екс-глава адміністрації Президента, заступник голови Національної ради реформ України Борис Ложкін більше не є секретарем Національної інвестиційної ради.

Про це ідеться в указі президент України Петра Порошенка.  

«Сьогодні завершується важливий етап в моєму житті. З цього дня я більше не є секретарем Національної інвестиційної ради на громадських засадах», — повідомив Ложкін у Facebook.

У документі ідеться про те, що Ложкіна виводять зі складу ради. Водночас на заступника глави Адміністрації президента Дмитра Шимківа тимчасово покладають виконання обов'язків секретаря Ради.

Також до складу Національної інвестиційної ради Порошенко ввів голову правління турецької компанії Turkcell Iletisim Hizmetleri A.S. Ахмета Акча, голову правління японської Marubeni Corporation Теруо Асада, президента групи компаній Sumitomo Corp Куніхару Накамура.

Також указом затвердили у складі Національної інвестиційної ради Джеймі Міллера, старшого віце-президента, фінансового директора компанії General Electric. 

У серпні 2016 Порошенко звільнив Бориса Ложкіна з посади голови Адміністрації президента та призначив його  головою Національної інвестради. Попередній склад Національної інвестиційної ради Порошенко затвердив у жовтні 2017-го. 

Пов`язані новини