Аеропорт «Бориспіль» та лоукостер Ryanair не можуть домовитися щодо умов початку роботи в Україні.

Аеропорт «Бориспіль» та лоукостер Ryanair не можуть домовитися щодо умов початку роботи в Україні.

Про це повідомив глава аеропорту Павло Рябікін, передає «Інтерфакс-Україна».

«Вони вимагають, щоб спірні питання вирішувалися в Лондонському арбітражі із застосуванням лондонського права. Ми ж наполягаємо, що питання повинні вирішуватися в судовому порядку в українських інстанціях», — сказав він.

Рябікін також заявив, що кілька вимог перевізника не відповідають українському законодавству. Серед них — безкоштовна аеронавігація, стійки реєстрації, стоянки таксі, площі під рекламу, офіси продажу квитків, вимоги про 60 днів кредитування з боку аеропорту і виплата їм 35% прибутку від діяльності магазинів безмитної торгівлі, закріплення пасажирського збору в сумі 7,5 мільйонів доларів на 5 років.

Рябікін наголосив, що аеропорт не може встановлювати єдиний збір, адже він змінюється в залежності від того, наскільки заповнений літак.

Він також повідомив, що «Бориспіль» назвав лоукостеру ціну у 360 мільйонів гривень і очікує, що він погодиться.

«Він щоразу каже, що ми для нього 0,2% обсягу, а ми хочемо сказати, що великий перевізник — це знаково і важливо, але при обіцяних їм показниках, це всього лише 1,5% пасажиропотоку і всього лише 0,5 % наших доходів», — зазначив глава аеропорту.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile