Уболівальники англійського «Ліверпуля», чиї рейси скасували напередодні Ліги чемпіонів, зможуть потрапити до Києва вчасно.

Уболівальники англійського «Ліверпуля», чиї рейси скасували напередодні Ліги чемпіонів, зможуть потрапити до Києва вчасно.

Про це у Facebook написав перший заступник генерального директора Міжнародного аеропорту Бориспіль.

«Хочу прокоментувати ситуацію з уболівальниками Ліверпуль, перельоти яких нібито не підтверджені Борисполем. На наше глибоке переконання відсутність необхідної комунікації зі стороною, яка відправляє (Ліверпуль і Реал Мадрид) за посередництва УЄФА, призвело до ситуації, в якій частина уболівальників могла не потрапити на матч», — написав Дихне.

Він заявив, що на початковому етапі підготовки операційного плану прийму повітряних суден під час Ліги чемпіонів аеропорт констатував інфраструктурну обмеженість прийому і стоянки широкофюзеляжних суден (класу Е). Тому їх кількість обмежили до 8 від кожної сторони.

«Тим не менш, ми не вводили жодних обмежень на кількість повітряних суден класу С (Боїнг 737-800, Аербас 320), тобто чартерів, якими оператори могли привозити фанатів», — додав Дихне.

Він підтвердив, що два дні тому аеропорт отримав запити на слоти ще від трьох широкофюзеляжних суден з уболівальниками Ліверпуля з прильотом на 26 травня.

«На наше глибоке переконання, ми не маємо права підтверджувати слоти, не маючи твердого переконання в можливості вчасно і якісно обслужити літак і не створити тим самим транспортний колапс через накладок в графіках відправлення (рейс оборотний)», — зазначив Дихне і додав, що внаслідок переговорів з авіакомпаніями, які здійснюють регулярні та чартерні перевезення в Борисполі, не пов'язані з перевезенням уболівальників Ліги чемпіонів, аеропорт зміг частково змістити графік польотів і прийняти дані повітряні судна».

Раніше стало відомо, що сотням фанатів «Ліверпуля», які прямували на фінал Ліги чемпіонів до Києва, скасували авіарейси.

В опублікованій заяві «Ліверпуля» вважали, що проблема виникла унаслідок суперечки між турфірмою та представниками аеропорту через розміри літаків.

Поділитись: