УКРАЇНА

«Бориспіль» прийме літаки з фанами «Ліверпуля», чиї рейси раніше скасували

25 травня, 2018 10:54
УКРАЇНА/«Бориспіль» прийме літаки з фанами «Ліверпуля», чиї рейси раніше скасували
Зберегти
Вигляд
Уболівальники англійського «Ліверпуля», чиї рейси скасували напередодні Ліги чемпіонів, зможуть потрапити до Києва вчасно.

Уболівальники англійського «Ліверпуля», чиї рейси скасували напередодні Ліги чемпіонів, зможуть потрапити до Києва вчасно.

Про це у Facebook написав перший заступник генерального директора Міжнародного аеропорту Бориспіль.

«Хочу прокоментувати ситуацію з уболівальниками Ліверпуль, перельоти яких нібито не підтверджені Борисполем. На наше глибоке переконання відсутність необхідної комунікації зі стороною, яка відправляє (Ліверпуль і Реал Мадрид) за посередництва УЄФА, призвело до ситуації, в якій частина уболівальників могла не потрапити на матч», — написав Дихне.

Він заявив, що на початковому етапі підготовки операційного плану прийму повітряних суден під час Ліги чемпіонів аеропорт констатував інфраструктурну обмеженість прийому і стоянки широкофюзеляжних суден (класу Е). Тому їх кількість обмежили до 8 від кожної сторони.

«Тим не менш, ми не вводили жодних обмежень на кількість повітряних суден класу С (Боїнг 737-800, Аербас 320), тобто чартерів, якими оператори могли привозити фанатів», — додав Дихне.

Він підтвердив, що два дні тому аеропорт отримав запити на слоти ще від трьох широкофюзеляжних суден з уболівальниками Ліверпуля з прильотом на 26 травня.

«На наше глибоке переконання, ми не маємо права підтверджувати слоти, не маючи твердого переконання в можливості вчасно і якісно обслужити літак і не створити тим самим транспортний колапс через накладок в графіках відправлення (рейс оборотний)», — зазначив Дихне і додав, що внаслідок переговорів з авіакомпаніями, які здійснюють регулярні та чартерні перевезення в Борисполі, не пов'язані з перевезенням уболівальників Ліги чемпіонів, аеропорт зміг частково змістити графік польотів і прийняти дані повітряні судна».

Раніше стало відомо, що сотням фанатів «Ліверпуля», які прямували на фінал Ліги чемпіонів до Києва, скасували авіарейси.

В опублікованій заяві «Ліверпуля» вважали, що проблема виникла унаслідок суперечки між турфірмою та представниками аеропорту через розміри літаків.

Пов`язані новини