Війна / Донбас

Боєць 58-ї бригади Панченко потрапив у полон бойовиків «ДНР»

58 ОМПБр
Війна/Донбас/Боєць 58-ї бригади Панченко потрапив у полон бойовиків «ДНР»
Зберегти
Вигляд
Зниклий 18 січня у зоні бойових дій на Донбасі військовослужбовець 58-ї окремої мотопіхотної бригади ЗСУ потрапив у полон бойовиків «ДНР». Про це раніше заявили бойовики, 21 січня цю інформацію підтвердили прес-центрі 58 ОМПБр.

«Панченко Станіслав Мирославович дійсно боєць 58 ОМПБр. Ми акцентуємо увагу на те, що, скоріш за все, сказані ним слова на відео являються результатом психологічного чи навіть фізичного тиску шляхом «обробки» військовослужбовця» ,— повідомили у бригаді.

На думку військових, підтвердженням цього є те, що відео звернення опублікували лише на третій день після зникнення військовослужбовця.

18 січня у бригаді повідомили про зникнення військового — службовець зник у ніч з 17 на 18 січня зі зброєю. Попередньою причиною зникнення військовослужбовця у бригаді назвали «негаразди в родині».

20 січня бойовики «ДНР» заявили, що захопили у полон українського бійця Станіслава Панченка. За словами бойовиків, українець «зі зброєю прямував до їхніх позицій». Бойовики також оприлюднили фото Панченка.

   

скріншот із відео бойовиків

Нагадаємо, 2 січня, сайти бойовиків повідомили про захоплення у полон українського солдата. У Закарпатській бригаді заявили, що у полон потрапив їхній боєць — Андрій Качинський.

Пов`язані новини