Раніше парламент не підтримав його кандидатуру.

Народні депутати від «Блоку Петра Порошенка» і «Народного фронту» пропонують розглянути кандидатуру Найджела Брауна щодо включення до складу комісії, яка займатиметься аудитом діяльності Національного антикорупційного бюро.

Про це свідчать подання на адресу голови комітету Ради із запобігання корупції, передає «Українська правда».

Фото: Українська правда

Окремим документом є звернення голів фракцій Ігоря Гриніва і Максима Бурбака, які вказують, що кандидатура Брауна «відповідає усім вимогам», визначеним законодавством про НАБУ.

Нагадаємо, 23 лютого Верховна Рада не змогла визначити кандидата до складу комісії зовнішнього контролю з проведення аудиту ефективності діяльності Національного антикорупційного бюро.

Комітет із запобігання корупції пропонував кандидатуру Роберта Сторча – заступника генерального інспектора департаменту юстиції Сполучених Штатів Америки. Водночас, голова фракції БПП Ігор Гринів запропонував на цю посаду Найджела Брауна, однак Рада не підтримала жодного з них. 

Під час свого виступу, Браун двічі не зміг відповісти на питання, хто запросив його в Раду.

За даними Центру протидії корупції, свого часу Скотланд Ярд розслідував справу, де  Браун нібито дав хабара британському полісмену за делікатну інформацію в інтересах свого російського клієнта. Також газета Times повідомляла, що компанія пана Брауна ISC Global отримала 6 млн фунтів з офшорів пов'язаних з опонентами Владіміра Путіна.

Він має декілька компаній, зокрема, BARRINGTON LONDON LIMITED, де працює директором з 2014. Також Браун — консультант DANGATE CONSULTING LTD, де сам і є власником, а статут складає 2 фунти. Ця компанія «світовий лідер у консультаціях щодо шахрайства» має близько 10 працівників і але не має власного сайту.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: