УКРАЇНА

«БПП» і «Народний фронт» спробували «протягнути» свою кандидатуру в комісію з аудиту НАБУ

23 лютого, 2017 13:14
УКРАЇНА/«БПП» і «Народний фронт» спробували «протягнути» свою кандидатуру в комісію з аудиту НАБУ
Зберегти
Вигляд
Верховна Рада України не змогла делегувати за своєю квотою члена комісії зовнішнього контролю з проведення незалежної оцінки ефективності Національного антикорупційного бюро України.

Верховна Рада України не змогла делегувати за своєю квотою члена комісії зовнішнього контролю з проведення незалежної оцінки ефективності Національного антикорупційного бюро України.

Про це повідомляє Центр протидії корупції.

Депутати розглянули проект постанови №5571 про визначення кандидатури до складу комісії зовнішнього аудиту ефективності НАБУ, яким пропонували делегувати заступника генерального інспектора Департаменту юстиції США Роберта Сторча.

Однак керівник фракції «Блок Петра Порошенка» Ігор Гринів у ході свого виступу запропонував кандидатуру британця Найджела Брауна.

«Я хотів би запропонувати від імені фракції партії «Блок Петра Порошенка» і політичної партії  «Народний фронт» кандидатуру, враховуючи пропозицію двох фракції і для голосування включити також кандидатуру Найджела Брауна», — сказав Гринів.

Це викликало обурення у низки депутатів, зокрема членів комітету з питань запобігання та протидії корупції, у веденні якого перебуває це питання.

Обурені парламентарі наголошували, що комітет розглянув саме кандидатуру Сторча, а Браун запропонований фракціями без будь-яких обговорень.

Глава комітету з питань запобігання та протидії корупції Єгор Соболєв, звертаючись до присутнього в парламенту Брауна, сказав: «Вас роблять об'єктом маніпуляцій і ганьби».

Разом з тим, у ході дискусій в парламенті не озвучили сферу діяльності і посаду Брауна. Сам претендент на всі питання парламентарів хто його запросив і запропонував, відповідав, що не знає.

За підсумками голосувань, народні депутати не підтримали жодну з кандидатур. У результаті 272 парламентарі підтримали рішення повернути це питання до комітету на доопрацювання.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини