Уряд Великої Британії висловив «шкоду» через включення тризуба до антитерористичного посібника у країні.

Відповідну заяву речника уряду оприлюднило посольство Сполученого Королівства в Україні.

«Ми усвідомлюємо й шкодуємо через образу, заподіяну появою українського Тризуба в «наочному посібнику» британської поліції. Як уже заявляли в поліції, в цьому документі чітко зазначено, що багато символів, наведених у ньому, не становить інтерес у боротьбі з тероризмом», — йдеться в заяві.

Також речник зазначив, що влада королівства глибоко поважає символи української державності, зокрема прапор, герб і гімн.

«Ми визнаємо, що Тризуб як головний елемент Державного Герба України має конституційне, історичне та культурне значення для народу України», — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, посольство України у Великій Британії звернулось до британської поліції з вимогою прибрати тризуб з антитерористичного посібника.

Раніше видання The Guardian повідомило, що британська поліція включила до антитерористичного посібника низку ненасильницьких організацій, зокрема із захисту довкілля, наприклад, Greenpeace, а також націоналістичні угрупування. У частині з татуюванням можна побачити український тризуб, який підписано: «Український тризуб (націоналістичний)».

Також у посібнику є символіка полку «Азов».

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile