ENRU

British Airways частково відновила роботу після комп’ютерного збою

Авіакомпанія British Airways частково відновила польоти, однак попередила про затримки та скасування рейсів. Це відбуватиметься допоки компанія повністю не повернеться в штатний режим роботи.

Як повідомляє прес-служба British Airways, у суботу, 27 травня, авіакомпанія скасувала всі рейси з лондонських аеропортів Хітроу та Ґатвік через масштабнийй збій в своїй комп'ютерній системі.

Тисячі пасажирів не змогли вилетіти в свої пункти призначення. Тим, кому вдалося пересісти на рейси інших авіакомпаній, довелося подорожувати без багажу.

Представники авіакомпанії заявляють, що авіаперевізник не зможе повернутися до колишнього графіка роботи ще щонайменше дві доби, тому пасажирам рекомендується перевіряти в інтернеті статус рейсів, перш ніж вирушати в аеропорт.

Причиною збою в комп'ютерній системі British Airways називає перебої в подачі електропостачання. Доказів про те, що це була кібератака, наразі немає.

Як зазначає ВВС, у неділю, 28 травня, з 6 до 9 ранку з Хітроу повинен був вилетіти 91 рейс, однак за розкладом вирушили тільки 42.

29 рейсів були скасовані, час вильоту інших поки відкладається.
З Ґатвік вилетіли 19 рейсів. Лише один, Лондон-Амстердам, був скасований.

Проблеми в роботі British Airways збіглися з початком тижневих шкільних канікул в Британії.

Авіакомпанія готова виплатити пасажирам компенсації та допомогти бажаючим перенести свої рейси на найближчі дні.

Нагадаємо, 27 травня British Airways скасувала всі рейси із Лондона через комп'ютерний збій.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram