Британія не даватиме США дані про розслідування теракту в Манчестері

25 травня, 2017 11:08
default/Британія не даватиме США дані про розслідування теракту в Манчестері
Зберегти
Вигляд
Британська поліція припинила ділитися інформацією про хід розслідування вибуху в Манчестері з правоохоронними органами США.

Британська поліція припинила ділитися інформацією про хід розслідування вибуху в Манчестері з правоохоронними органами США.

За даними джерела ВВС, відмова ділитися інформацією пов'язана з серією витоків інформації, джерелом яких стали американські правоохоронні органи.

У середу в американській газеті New York Times були опубліковані фотографії доказів з місця вибуху. На фото були зображені уривки рюкзака, гайки і болти, а також пристрій, ідентифікований як «можливий детонатор».

Крім того, інформація про особу передбачуваного терориста-смертника Салмана Абеді з'явилася в американській пресі лише через 24 години після вибуху.

Публікація фотографій, в тому числі "детонатора", розлютила уряд Великої Британії, а також британську поліцію. Правоохоронці вважають, що публікації могли зашкодити розслідуванню.

Міністр внутрішніх справ Британії Ембер Радд заявила, що «роздратована» розкриттям інформації, і попередила Вашингтон, що «це не повинно повторитися».

Очікується, що прем'єр Великобританії підніме це питання на зустрічі з президентом США на саміті НАТО, який починається в четвер у Брюсселі.

Нагадаємо, 22 людини загинули і 59 дістали поранення в результаті вибуху в залі Manchester Arena, що стався після концерту американської співачки. 

Поліція визначила, що вибух здійснив смертник. Поліція Британії підтвердила його особу.

Пізніше відповідальність за теракт взяла на себе «Ісламська держава».

Також у Лівії затримали батька терориста-смертника.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини