Британський парламент пригрозив соцмережам Facebook і Twitter санкціями у разі, якщо вони не нададуть детальнішої інформації про втручання Росії у голосування про Brexit.

Британський парламент пригрозив соцмережам Facebook і Twitter санкціями у разі, якщо вони не нададуть детальнішої інформації про ймовірне втручання Росії у голосування про Brexit.

Про це повідомляє The Guardian.

Глава парламентського комітету з питань культури та медіа Деміен Коллінз, який займається і «фейковими новинами», дав компаніям час до 18 січня «аби вони виправдали свою нездатність передавати інформацію, яку він вимагав».

Він заявив, що реакція з боку соцмереж була «неадекватною», коли він попросив їх надати дані про ймовірне втручання РФ.

8 грудня президент Європейської комісії Жан-Клод Юнкер заявив про досягнення «компромісу» в перемовинах щодо Brexit. 15 грудня Рада Європи повинна дати дозвіл на початок другої фази переговорів по Brexit.

Перший раунд переговорів по Brexit між Британією та ЄС розпочався 17 липня в Брюсселі.

У серпні Британія запропонувала «нову митну організацію», яку хоче створити після Brexit. Ішлося про плани налагодити «вільну торгівлю» з країнами Європи.

Пізніше видання The Sunday Times повідомляло, що Тереза Мей готова заплатити ЄС 54 мільярдів євро за Brexit задля того, щоб урешті розпочати торгові переговори з ЄС.

Поділитись: