ENRU

Британія у 2017 виділяє Україні майже 1 млн фунтів на боротьбу з насильством щодо жінок

За статистикою Фонду народонаселення ООН, кожна 5 жінка в Україні зазнала фізичного або сексуального насильства хоча б раз у житті.

Велика Британія цьогоріч збирається виділити Україні ще 950 тисяч фунтів на боротьбу з насильством щодо жінок.

Про це заявила посол Британії в Україні Джудіт Гоф, передає УНІАН.

«Ми дуже втішені, що маємо нагоду підтримати офіс Фонду народонаселення ООН в Україні. З 2015 року наш внесок за посередництва департаменту міжнародного розвитку в цілому складає 2 мільйони фунтів. На додаток у поточному році ми збираємося надати додатково ще 950 тисяч фунтів», — сказала Гоф.

Таким чином, за її словами, допомога Британії складе майже 3 мільйони фунтів.

Директорка регіонального офісу Фонду народонаселення ООН для країн Східної Європи і Центральної Азії Аланна Армітаж розповіла про початок нового етапу проекту попередження та протидії насильства щодо жінок в Україні.

Проект розрахованих на три роки і покликаний зміцнити систему реагування та протидії насильству щодо жінок в Україні.

Поки проект надає соціальну та психологічну допомогу постраждалим від насильства жінкам у Донецькій, Луганській, Запорізькій, Дніпропетровській та Харківській областях.

Фонд надає гуманітарну допомогу постраждалим від конфлікту на Донбасі жінкам та дівчатам із найбільш уразливих категорій. Їм безкоштовно допомагають мобільні групи психологів і соціальних працівників із Фонду народонаселення ООН.

У червні поліція запустила мобільні групи з протидії домашньому насильству «ПОЛІНА».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вони лізли цілуватися в щоку, але ніби випадково цілували губи 

Підписуйтесь на наш канал у Telegram