Політика

Британія відновила передвиборну кампанію після теракту

5 червня, 2017 12:47
Політика/Британія відновила передвиборну кампанію після теракту
Зберегти
Вигляд
Прем'єр-міністр Британії Тереза ​​Мей відновила передвиборну кампанію після теракту в Лондоні, що стався в ніч на 4 червня.

Прем'єр-міністр Британії Тереза ​​Мей відновила передвиборну кампанію після теракту в Лондоні, що стався в ніч на 4 червня.

Про це повідомляє Reuters.

«Після смертельної атаки на Лондонському мосту прем'єр-міністр Великобританії Тереза ​​Мей відновлює кампанію в понеділок всього за три дні до національних виборів», — йдеться в повідомленні.

Мей заявила, що Британія повинна бути більш жорсткою в боротьбі з ісламістським екстремізмом після кількох терактів, що сталися останнім часом. За її словами, Великобританія була занадто терпимою до екстремізму.

Опозиційний лейборист Джеремі Корбін розкритикував Мей за скорочення чисельності поліцейських під час її перебування на посту міністра внутрішніх справ. У той же час, він підтримав рішення про відновлення передвиборної кампанії.

«Масові вбивці, які принесли терор на наші вулиці в Лондоні та Манчестері, хочуть, щоб наші вибори були зупинені. Вони хочуть, щоб їх насильство пригнічувало наше право голосувати... Ось чому було б абсолютно неправильно відкладати голосування в наступний четвер», — сказав він.

Парламентські вибори у Великій Британії відбудуться 8 червня. 

Нагадаємо, у Лондоні ввечері 3 червня фургон з'їхав з дороги на тротуар на Лондонському мосту та збив пішоходів, після цього стались атаки ще в кількох місцях неподалік.

Внаслідок теракту у Лондоні загинуло 7 людей, 48  були поранені, поліція застрелила 3 ймовірних нападників. Станом на ранок 5 червня, під вартою залишаються 11 осіб, затриманих в рамках розслідування теракту. Відповідальність за теракт в Лондоні взяла «Ісламська держава».  

23 травня в результаті вибуху в залі Manchester Arena, що стався після концерту американської співачки,  22 людини загинули і 59 дістали поранення. Пізніше з'ясувалось, що вибух стався поблизу стадіону.

Поліція визначила, що вибух здійснив смертник. Відповідальність за теракт у Манчестері взяла на себе «Ісламська держава». В рамках розслідування теракту під вартою залишаються шестеро осіб.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини