Світ

Британія відправить 800 «командос» на північ Норвегії через активність Росії в Арктиці

1 жовтня, 2018 13:35
Світ/Британія відправить 800 «командос» на північ Норвегії через активність Росії в Арктиці
Зберегти
Вигляд
Велика Британія у 2019 році розмістить на норвезькій базі в Арктиці 800 військових через посилення активності Росії в регіоні.

Велика Британія у 2019 році розмістить на норвезькій базі в Арктиці 800 військових через посилення активності Росії в регіоні.

Про це повідомив міністр оборони Сполученого Королівства Гевін Вільямсон, передає The Telegraph.

За його словами, уряд Великої Британії розробляє «стратегію оборони Арктики», яка передбачає розміщення 800 «командос» на норвезькій базі в Арктиці. На цій базі також будуть розміщені військові США, Норвегії та Нідерландів.

«Британія повинна розширити свою присутність в Арктиці, здебільшого на фоні занепокоєності зростанням російської агресії «на нашому задньому дворі», — сказав Вільямсон.

Він розповів, що Росія знову почала використовувати старі радянські бази в Арктиці, а також посилила активність підводних човнів у регіоні.

Міністр наголосив, що зі збільшенням темпів танення льоду важливість Арктики зростає. За словами Вільямсона, Британія повинна забезпечити власні інтереси у регіоні.

Як повідомлялося, Велика Британія має намір до кінця року розширити військову присутність в Україні, а в 2019 році — збільшити присутність у Чорному морі. 

Раніше стало відомо, що Сполучені Штати та Норвегія домовилися про збільшення контингенту американських військ у скандинавській країні. Морських піхотинців США розмістять ближче до кордону з Росією.

Пов`язані новини