Посли Росії та Ірану в Лондоні були викликані в головний офіс Міністерства зовнішніх справ у зв'язку з ситуацією в сирійському Алеппо.

Посли Росії та Ірану в Лондоні були викликані в головний офіс Міністерства зовнішніх справ у зв'язку з ситуацією в сирійському Алеппо.

Про це повідомив заступник голови МЗС Британії Тобіас Еллвуд у Твіттер.

«Ми стурбовані повідомленнями про страти в Алеппо і про неможливість забезпечити безпечний вихід (з міста— ред) Російський і іранський посли викликані в МЗС»,— написав він.

Глава МЗС Британії також Борис Джонсон заявив, що у відомстві отримали дані про атаки на машини швидкої допомоги і викрадення опозиціонерів урядовими військами.

«Росія і Іран не виконали своїх зобов'язань по виконанню міжнародних гуманітарних законів, і не полегшили доставку гуманітарної допомоги цивільним особам за ті місяці, коли східний Алеппо був в облозі», — сказав він, передає ВВС. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Під посольством РФ у Києві вимагають припинити бомбардування Алеппо.

Раніше Росія заявляла про повний контроль військ Асада над Алеппо.

США і Росія вимагали від сирійської опозиції покинути Алеппо за 48 годин.

На переконання редактора The Daily Beast Майкла Вайса, витіснення повстанців з Алеппо стане «моральним підйомом» для режиму Асада.

Нагадаємо, Сирійські урядові війська під час взяття східного Алеппо розстріляли більше 80 мирних мешканців, серед яких були жінки та діти.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Падіння Алеппо: що означає перемога урядових військ і що буде далі» і «Білі Шоломи»: в пошуках життя під руїнами».

У Стамбулі та Лондоні почались протести проти різанини в Алеппо.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile