Світ

Британія закличе ЄС посилити санкції проти Росії

21 серпня, 2018 07:57
Світ/Британія закличе ЄС посилити санкції проти Росії
Зберегти
Вигляд
Велика Британія закличе Євросоюз посилити санкції проти Росії, аби європейський блок стояв «пліч-о-пліч» зі Сполученими Штатами, які запровадили про РФ додаткові економічні обмеження.

Велика Британія закличе Євросоюз посилити санкції проти Росії, аби європейський блок стояв «пліч-о-пліч» зі Сполученими Штатами, які запровадили про РФ додаткові економічні обмеження.

Про це повідомляє Reuters.

На думку нового британського міністра закордонних справ Джеремі Ханта, російський президент Володимир Путін перетворив світ на «більш небезпечне місце». Хант уважає, що ЄС має посилити тиск, аби змусити Росію дотримуватися міжнародних правил.

«Сьогодні Велика Британія закликає своїх союзників йти далі і закликає Євросоюз запровадити санкції проти Росії. Це означає одностайне реагування на злочини в будь-який час, де б вони не відбувалися. Від вулиць Солсбері до долі Криму», — саме таку промову підготував Хант для виступу у Вашингтоні.

8 серпня 2018-го Держдеп США оголосив про запровадження нових санкцій проти Росії через отруєння Скрипалів. 

Нові санкції поділені на дві частини: перша включає заборону на продаж Росії деяких видів товарів, таких як електронні пристрої, проте ці обмежувальні заходи значно перетинаються з запровадженими раніше. Друга частина буде запроваджена, якщо у 90-денний термін Росія не погодиться припинити використання хімічної зброї та не допустить спостерігачів ООН для проведення інспекцій. Вона передбачає більш серйозні обмеження щодо торгівлі з Росією, а також може включати заборону на здійснення рейсів «Аерофлоту» до США.

Росія пообіцяла «дзеркально» відповісти на нові санкції США.

Через нові санкції США російський рубль уперше з 2016 року впав до 66 за долар.

Пов`язані новини