Світ

Британія закликала інші країни долучитися до заборони на слонову кістку

12 серпня, 2018 09:49
Світ/Британія закликала інші країни долучитися до заборони на слонову кістку
Зберегти
Вигляд
Велика Британія закликає інші країни долучитися до заборони вбивства слонів заради слонової кістки.

Велика Британія закликає інші країни долучитися до заборони вбивства слонів заради слонової кістки.

Про це йдеться у повідомленні британського міністерства закордонних справ.

«Ми взяли на себе зобов'язання заборонити слонову кістку, і хочемо, щоб інші країни робили те саме», — зазначили у відомтсві, опублікувавши відео, в якому розповідають про те, як добувають слонову кістку.

«Зазначається, що 20 тисяч африканських слонів вбивають задля їхнів бивнів щороку, здебільшого для задоволення попиту в країнах Азії. Легальний ринок слонової кістки надає можливість відмивати нелегальний прибуток з неї. Ми маємо це припинити. Ми оголосили про свій намір заборонити слонову кісту, і хочемо, щоб інші країни зробили те саме», — наголошується у відео.

Про відповідний законопроект у британському парламенті щодо заборони слонової кістки з метою захистити слонів, стало відомо у квітні 2018 року.

Нагадаємо, у лютому 2018-го у Кенії знайшли мертвим одного з провідних у світі розслідувачів незаконної торгівлі слоновою кісткою та рогами носорогів Есмонда Бредлі Мартіна.

Робота Мартіна сприяла у тиску на Китай. У 1990-і роки Пекін заборонив торгівлю рогом носорога. Цього року у Китаї набула чинності заборона на торгівлю слоновою кісткою.

Пов`язані новини