Велика Британія закликає інші країни долучитися до заборони вбивства слонів заради слонової кістки.

Велика Британія закликає інші країни долучитися до заборони вбивства слонів заради слонової кістки.

Про це йдеться у повідомленні британського міністерства закордонних справ.

«Ми взяли на себе зобов'язання заборонити слонову кістку, і хочемо, щоб інші країни робили те саме», — зазначили у відомтсві, опублікувавши відео, в якому розповідають про те, як добувають слонову кістку.

«Зазначається, що 20 тисяч африканських слонів вбивають задля їхнів бивнів щороку, здебільшого для задоволення попиту в країнах Азії. Легальний ринок слонової кістки надає можливість відмивати нелегальний прибуток з неї. Ми маємо це припинити. Ми оголосили про свій намір заборонити слонову кісту, і хочемо, щоб інші країни зробили те саме», — наголошується у відео.

Про відповідний законопроект у британському парламенті щодо заборони слонової кістки з метою захистити слонів, стало відомо у квітні 2018 року.

Нагадаємо, у лютому 2018-го у Кенії знайшли мертвим одного з провідних у світі розслідувачів незаконної торгівлі слоновою кісткою та рогами носорогів Есмонда Бредлі Мартіна.

Робота Мартіна сприяла у тиску на Китай. У 1990-і роки Пекін заборонив торгівлю рогом носорога. Цього року у Китаї набула чинності заборона на торгівлю слоновою кісткою.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile