В офісі Британської Ради в Україні 20 березня відкриють курси у рамках програми з НАТО з перепідготовки колишніх військовослужбовців.

В офісі Британської Ради в Україні 20 березня відкриють курси у рамках програми з НАТО з перепідготовки колишніх військовослужбовців.

Про це повідомляє прес-служба БР.

«Це навчання для відставних військовослужбовців, ветеранів та тих, хто закінчує службу, у тому числі в АТО. Військові вивчатимуть англійську мову та отримують навички, що сприятимуть їхньому працевлаштуванню (написання резюме, проходження співбесід тощо) та адаптації до життя поза військовою службою», — ідеться у повідомленні.

Тривалість курсу — 400 годин впродовж 4 місяців (5 годин на день, 5 днів на тиждень).

Навчатися зможуть звільнені зі служби упродовж останніх трьох років представники ЗСУ, Нацгвардії, Прикордонної служби та СБУ, а також службовці, що звільнилися 10 років тому, але були мобілізовані у зону збройного конфлікту на Донбасі.

«Курси з перепідготовки проводяться з різних спеціальностей: маркетинг, менеджмент, аудит, логістика, бухгалтерська справа, малий бізнес, видавнича справа, безпека бізнесу. Також організовуються мовні курси, які надаються провідними міжнародними організаціями (англійська мова – Британська Рада, німецька мова — Goethe Institut)», — ідеться у повідомленні.

Раніше повідомлялось, що Британська Рада та Кембриджський університет навчатимуть 17,5 тисяч українських викладачів з англійської мови.

Поділитись: