На гарячу лінію в Британії, що приймає скарги на статеві домагання у футболі протягом першого тижня її існування зателефонували 860 разів

На гарячу лінію в Британії, що приймає скарги на статеві домагання у футболі протягом першого тижня її існування зателефонували 860 разів. Представники служби повідомляють про «шокуючий зріст» числа дзвінків. 

Про це повідомляє CNN.

Повідомляється, що за результатами роботи більш ніж 60 скарг було передано у різні державні установи Великої Британії.

Спортивне агентство UK Sport, що займається спонсуванням національного футболу, заявило, що перегляне фінансову підтримку клубів та галузі в цілому, якщо проблема статевих домагань у ній не буде вирішена.

Футбольна асоціація Великої Британії заявила про початок внутрішньої перевірки. Розслідування проводять і окремі футбольні клуби.

Новий виток скандалу про статеві домагання почався із зізнання декількох футболістів. 16 листопада колишній гравець «Бері» та «Шеффілд Юнайтед», 43-ріний Енді Вудвард розповів, що у віці від 11 до 15 років потерпав від домагань з боку тренера Баррі Беннела.

Після цього ще кілька футболістів заявили про статеві домагання з боку цього та інших тренерів у дитинстві. Звинувачення розслідує поліція. Прокуратура повідомляє про намір пред’явити тренеру Беннелу обвинувачення у 8 випадках домагань.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile