Британська асоціація спортивної гімнастики відсторонила на два місяці від участі у змаганнях чотириразового призера Олімпійських ігор Луїса Сміта через відео, на якому він висміює мусульман.

Про це повідомляє BBC.

На відеозаписі, щ обув знятий Смітом і потрапив в ЗМІ, видно, як спортсмен сміється, в той час як інший гімнаст Люк Карсон пародіює мусульманську молитву.

27-річний Луїс Сміт, який на Олімпіаді в Ріо завоював срібло у вправах на коні, заявив дісціплінароній комісії, що дуже шкодує про свої необдумані дії.

Карсону, який вже закінчив свою спортивну кар'єру, було оголошено догану, що буде залишатися в його особовій справі протягом двох років. Однак йому дозволено тренувати атлетів.

«Викликає жаль, що організація потрапляє у важку ситуацію через те, що двоє висококласних членів порушують наші стандарти поведінки», — заявила голова асоціації Джен Аллен.

Повідомляється, що відсторонення Сміта — покарання за сукупністю кількох порушень правил.

У червні йому була оголошена догана за публікацію в соцмережах знімка 16-річного американського гімнаста, з коментарем, який в асоціації розцінили як «неналежний».

У квітні Луїс Сміт приносив вибачення за те, що публічно висловив сумніви про якість суддівства на чемпіонаті Британії, де у вправах на коні його обійшов Макс Уитлок.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile