Політика

Британський міністр: ЄС зацікавлений у вільній торгівлі з Великою Британією

Політика/Британський міністр: ЄС зацікавлений у вільній торгівлі з Великою Британією
Зберегти
Вигляд
lead

Велика Британія залишиться у зоні вільної торгівлі з Європейським Союзом після виходу з блоку, оскільки це вигідно для обох сторін. Про це заявив міністр транспорту Великої Британії Кріс Грейлінг, повідомляє Reuters.

На питання, чи занепокоює Велику Британію відмова ЄС від вільної торгівлі з Канадою, Грейлінг, один з лідерів компанії по виходу Великої Британії з ЄС (Brexit), повідомив, що відносини його держави з союзом будуть зовсім інакші.

«Ніхто у континентальній Європі не виграє від зменшення можливостей торгувати зі Сполученим Королівством», — сказав він.

«Я завжди був переконаний в тому, що у нас буде безмитна торгівля, розсудливі торгові плани, тому що це в інтересах обох сторін», — зазначив Грейлінг.

Нагадаємо, 23 червня у Великій Британії відбувся референдум щодо членства ЄС. 52% учасників голосування висловилися за вихід з Євросоюзу, і тільки 48% хочуть в ЄС залишитися

Згідно з заявою канцлерки Німеччини Ангели Меркель, ЄС знаходиться в критичному стані після виходу Великої Британії. Вона також вважає, що слідом за виходом з ЄС Велика Британія може втратити доступ до вільного ринку ЄС.

Пов`язані новини