Культура

Британський театр в українському кіно: репертуар серпня

Культура/Британський театр в українському кіно: репертуар серпня
Зберегти
Вигляд
lead
У серпні кінотеатр «Київ» покаже п'ять вистав з різних британських театрів — від шекспірівського «Глобусу» до лондонського Royal-Court.

Жодна вистава не обійдеться без зірок — на екрані (а точніше на сцені) можна буде спостерігати за Стівеном Фраєм, Бенедиктом Камбербетчем, Хелен Міррен та Річардом Медденом.

Дванадцята ніч

Трейлер вистави «Дванадцята ніч»

«Дванадцята ніч» — вистава шекспірівського театру «Глобус». Поставлена вона у традиціях тих часів, коли сам драматург водив дівчат у паби: костюми, декорації та музика відповідають ХVII століттю, а театральна трупа складається лише з чоловіків .

Головні ролі отримали володар премії «Оскар» Марк Райленс («Міст шпигунів»)  та «найбільш британський британець» Стівен Фрай. 

Дата показу — 2 серпня.

Ромео та Джульєтта

Трейлер вистави «Ромео та Джульєтта»

Режисер «Тора» Кеннет Брана вважається одним із найкращих шекспірівських постановників нашого часу. 9 серпня у цьому можуть переконатися й українські глядачі.

У головних ролях молоді голлівудські зірки: Річард Медден більше відомий уcім як Робб Старк з «Гри престолів», а Лілі Джеймс — як Попелюшка з одноіменного фільму (режисером якого був Кеннет Брана). За задумом режисера, кінотрансляція вистави буде чорно-білою.

Кати

​Трейлер вистави «Кати»

Оскароносний режисер «Залягти на дно у Брюгге» та «Семи психопатів» Мартін МакДонах презентував свою нову постановку «Кати». Комедія розповість про один день з життя найкращого ката Британії, у якого раптом забрали улюблену роботу — парламент скасував смертну кару.

П'єса вже отримала визнання у критиків, завоювавши дві премії Лоуренса Олів'є — за найкращу режисуру та найкращу нову п'єсу. Оцінити комедійну постановку київські глядачі зможуть 16 серпня.

Аудієнція

​Трейлер вистави «Аудієнція»

Кожного вівторка, приблизно о шостій вечора, королева Великобританії проводить приватну розмову з прем'єр-міністром своєї країни. Цій традиції вже більше 60 років — за цей час змінилося 12 глав урядів, а у кріслі напроти незмінно сиділа королева Єлизавета II.

Ніхто не знає, про що говорять наймогутніші люді Британії, проте сценарист п'єси, Пітер Морган вирішив пофантазувати на цю тему. Єлизавету II зіграла Хелен Міррен, яка вже отримала «Оскар» за цю роль у фільмі «Королева». На екрані виставу можна буде побачити 23 серпня.

Гамлет: Камбербетч

​Трейлер вистави «Гамлет: Камбербетч»

Людина з неможливим прізвищем та не менш неможливим ім'ям тепер усюди. Незважаючи на ролі в «Шерлоку» та «Стартреку», Камбербетч залишається театральним актором. А яка найпопулярніша роль у театрі? Звичайно, принц датський.

Гамлет давно вважається вінцем театральної кар'єри і Бенедикту вже немає куди рости. За свою роль він отримав премію Лоуренса Олів'є, а вистава завоювала три статуетки — найкраща відновлена п'єса, найкраще звукове оформлення та найкращі декорації. 

Дата показу — 30 серпня.

Пов`язані новини