Президент Національного олімпійського комітету України та член виконкому Міжнародного олімпійського комітету Сергій Бубка відкидає заяви колишнього губернатора штату Ріо-де-Жанейро Серхіо Кабрала про хабарі за голоси членів МОК під час вибору міста, яке приймало літню Олімпіаду 2016 року.

Про це він написав у Twitter.

«Я повністю відкидаю всі помилкові заяви колишнього губернатора штату Ріо, який наразі відбуває тривалий термін за корупцію», — написав Бубка.

Бубка також запевняє, що тогочасний президент Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій Ламіне Діак ніколи не зв’язувався щодо голосування на виборах.

«Мої адвокати напишуть пану Діаку, щоб попросити його пояснити обвинувачення пана Кабрала, який у своїх свідченнях помилково стверджує, що пан Діак міг забезпечити мій голос», — написав він.

Українець додав, що його адвокати використовуватимуть всі законні засоби, щоб захистити його права.

Нагадаємо, ексгубернатор Ріо-де-Жанейро Сержіо Кабрал, обвинувачений в корупції, заявив, що підкупив Сергія Бубку і ще 8 людей під час голосування при виборі столиці для проведення Олімпійських ігор-2016.

Кабрал стверджує, що у серпні 2009 року тодішній глава Національного олімпійського комітету Бразилії Карлос Артур Нузман познайомив його з президентом Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій Ламіном Діаком та натякнув йому, що Діак зможе забезпечити Ріо «п'ять або шість голосів» за 1,5 мільйона доларів.

За підсумками трьох раундів заявка Ріо-де-Жанейро (66 голосів) здобула перевагу у 24 над Мадридом (32 голоси), який змагався за те, щоб бути столицею столиці Олімпійських ігор 2016.

Ігри в Ріо-де-Жанейро відбулися з 5 по 21 серпня 2016 року та стали першою літньою Олімпіадою в Південній Америці.

Поділитись: