Житловий будинок на вулиці Соломії Крушельницької у Києві, який постраждав від вибуху газу, знесуть за 14,2 млн гривень.

Про це повідомляють «Наші гроші» із посиланням на тендер у «Прозорро».

Роботи виконуватиме «Будівельна компанія "ЗЗБК №1"». Вона уклала договір з комунальним «Житлоінвестбуд-УКБ» Київради.

До кінця 2020 року компанія підготує будівельний майданчик. Зносити будинок будуть поступово. Спочатку будівлю підсилять каркасом, демонтують ліфти, електромережу, опалення та газопостачання. Вже після цього знесуть сам будинок. 

Що за вибух?

Вибух у багатоповерхівці на Позняках по вулиці Соломії Крушельницької стався 21 червня, внаслідок чого загинули п’ятеро людей. Він зруйнував 40 квартир, у яких жили 125 людей.

Основна версія вибуху — газ. Прокуратура Києва відкрила кримінальне провадження за ч. 2 ст. 270 (порушення правил безпеки при поводженні з газом, що призвело до тяжких наслідків, загибелі та травмування людей). Санкція статті передбачає до 8 років в'язниці.

13 серпня президент Володимир Зеленський повідомив, що всі родини, що постраждали від вибуху у багатоповерхівці на Позняках, отримали нове житло. Однак скористатися ключами від квартир люди поки не можуть, бо помешкання ще не здане в експлуатацію.

Поділитись: