Економіка

Будівельні роботи на автодорозі Одеса-Рені розпочнуться в кінці травня

Економіка/Будівельні роботи на автодорозі Одеса-Рені розпочнуться в кінці травня
Зберегти
Вигляд

Президент України Петро Порошенко провів нараду щодо прискорення будівництва автодороги Одеса-Рені, яка є частиною пан'європейського транспортного коридору.

Під час зустрічі з прем'єр-міністром Володимиром Гройсманом, міністром інфраструктури Володимиром Омеляном і головою Одеської обласної державної адміністрації Михайлом Саакашвілі було визначено джерела фінансування з державного бюджету, митних надходжень та з боку країн ЄС.

Зокрема, це питання обговорювалося під час візиту президента України до Румунії 21 квітня.

«В ході наради досягнуто домовленості, що будівельні роботи розпочнуться в кінці травня. Дано також доручення відремонтувати дорогу до одного з туристичних маршрутів – Вілково», - сказано в повідомленні прес-служби глави держави.

Автошлях М 15 — автомобільний шлях міжнародного значення на території України, Одеса — Рені — кордон з Румунією. Розташований на території Одеської області (частково проходить через с. Паланка у Республіці Молдові). Збігається з частиною європейського маршруту E87 (Одеса—Констанца—Ізмір—Анталія). Частина європейського коридору «Чорноморське економічне співтовариство».

/ фото odessavtodor.com

Пов`язані новини