«В архітектурі є така формула: користь, міцність і лише потім краса» — архітектор театру на Подолі Слава Балбек | Почую кожного

Український готель Bursa отримав першу премію у категорії «Готелі» на міжнародному архітектурному конкурсі IIDA global excellence awards 2018. Дизайн інтер'єру бутік-готелю розробила студія Balbek Bureau. ЇЇ засновник Слава Балбек — відомий архітектор та співзасновник майстерні 2B Group, автор дизайну ресторанів, готелів, офісних та житлових приміщень. Неодноразово отримував міжнародні відзнаки за свої проекти.

Громадське зустрілось зі Славою Балбеком та поговорило про архітектуру Києва, хрущевки, українські балкони та лавочки. Що таке «красиво» чи «некрасиво» в архітектурі, що він думає про нову будівлю «Театру на Подолі», про творчу та комерційну архітектуру та спорт — дивіться в програмі «Почую кожного».

«Почую кожного» з Олексієм Тарасовим — інтерв'ю з людьми, які нас надихають і змушують забути про погане. Спортсмени, актори, художники, музиканти — щоп'ятниці о 22:15.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile