Фото:

Богдан Кутєпов / Громадське

У Києві повідомили про мінування будівлі інформаційного агентства «Українські новини», де мав дати прес-конференцію Денис Манжосов — екс-учасник «Кварталу 95», лідер якого Володимир Зеленський іде в президенти. Згодом організатори прес-конференції оголосили, що захід скасовується, оскільки Манжосов зник. Про це повідомляє кореспондент Громадського.

Як повідомляє кореспондент, поліція та рятувальники ДСНС прибули для перевірки повідомлення про замінування. Прес-конференція Манжосова не почалася.


На вході в будівлю стоять молодики, які називаються «охороною піар-агенції», яка організувала прес-конференцію.

Також до будівлі агентства прибули учасник студії «Квартал 95» Олександр Пікалов та сценарист проекту Артем Гагарін, вони заявляють, що Манжосов, який мав дати прес-конференцію, «узяв за це гроші».

Згодом представник «Українських новин» Денис Іванеско повідомив, що Манжосов не даватиме конференцію 11 квітня. Він пояснив, що екс-учасник «Кварталу 95» прибув на конференцію за годину до заходу, але потім вийшов «перекурити», сів у таксі і зник у супроводі кількох людей. Чому Манжосов зник, він не пояснив. Потім з ним ніхто не міг зв'язатись.

Денис Манжосов — колишній партнер Володимира Зеленського та співзасновник студії «Квартал 95».

Як анонсувало агентство «Українські новини», тема прес-конференції звучала як «ЗадЗЕркалля» — як і чому розійшлися шляхи найкращих друзів дитинства, партнерів по КВК та студії «Квартал 95» Володимира Зеленського та Дениса Манжосова».

В агентстві заявляли, що Манжосов розповість про дружбу із Зеленським, як виник «Квартал 95», чи є у студії покровителі й чому Зеленський і Манжосов не спілкуються більше ніж 5 років. 

За результатами першого етапу президентських виборів, у другому турі змагатимуться шоумен Володимир Зеленський та чинний глава держави Петро Порошенко. Перший лідирував з різницею у 14.29%. 

Поділитись: