Папа Римський Франциск у соборі Святого Петра на Великодньому богослужінні, яке відбувалось без вірян через пандемію коронавірусу, Ватикан, 12 квітня 2020 року
Фото:

EPA-EFE/ANDREAS SOLARO / POOL

Папа Римський Франциск під час Великоднього богослужіння, яке через пандемію відбулось без вірян, закликав припинити збройні конфлікти у світі, зокрема в Україні, через поширення коронавірусу.

Про це передає Vatican News.

Під час традиційного звернення Urbi et Orbi («Місту та світу») у соборі Святого Петра були присутні декілька священнослужителів.

Папа Римський закликав припинити виробляти зброю, натомість вкладати гроші для лікування та порятунку людей.

«Це не час на те, щоб і далі виробляти та займатися торгівлею зброї, витрачаючи величезний капітал, який повинен бути використаним на те, щоб лікувати людей та рятувати життя. Нехай же це, навпаки, буде час покласти край тривалій війні, яка закривавила дорогу Сирію, конфліктові в Ємені та напруженню в Іраку, як також у Лівані. Нехай же це буде час, коли ізраїльтяни й палестинці відновлять діалог, щоб знайти стійке та тривале рішення, що дозволить обом сторонам жити в мирі. Нехай припиняться страждання населення східних регіонів України. Нехай же буде покладено край терактам, скоєним проти стількох невинних осіб у різних країнах Африки», — сказав Папа Римський Франциск.

Він також закликав країни до солідарності у боротьбі з коронавірусом. Також Папа наголосив на необхідності скоротити чи пробачити борги бідних країн, які страждають від епідемії.

Зазначимо, що сьогодні християни західного обряду святкують Великдень, а християни східного обряду — Вербну неділю.

Нагадаємо, Пара Римський Франциск 10 квітня провів богослужіння Хресної дороги у Страсну п’ятницю без вірян — на порожній площі святого Петра у Ватикані.

Поділитись: