Власники iPhone з кількох країн світу повідомили у соцмережах, що лише зараз дізналися про «нову» зручну функцію в телефоні, яку насправді компанія розробила давно і навіть повідомляла про це.

Як виявилося, якщо треба відредагувати середину слова у тексті, а пальцем потрапити у потрібне місце і видалити літеру не вдається з першого разу, — можна спробувати інший спосіб. Користувач може затиснути пробіл на клавіатурі і тоді з’явиться курсор, яким зручно управляти по тексту і зупиняти його в потрібному для редагування місці.

Повідомлення користувачів про «новинку» швидко поширилися, і, як виявилося, людей, які не знали про таку функцію, було багато.

«Це темна магія!», «Це повинно бути написано червоними великими літерами та наклеєно на упаковках айфонів!», «Скільки нервових клітин вмерло дарма» — ділилися враженнями користувачі у соцмережах.

Про проблеми з редагуванням тексту на айфонах користувачі скаржилися ще в 2014 році — і вже тоді ця функція існувала.

12 вересня американська корпорація Apple провела презентацію, на якій показала нові моделі iPhone та розумного годинника Apple Watch S4. Вартість найдорожчого нового телефону від компанії складає 1100 доларів.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile