Війна / Донбас

Центр «Поступ» заявив про погрози від імені представника ООС

Правозахисний центр «Поступ»
Війна/Донбас/Центр «Поступ» заявив про погрози від імені представника ООС
Зберегти
Вигляд
Правозахисний центр «Поступ», який консультує та підтримує жертв незаконних дій з силовиків у зоні проведення Операції об’єднаних сил, повідомив про погрози невідомих від імені представника операції. В операції кажуть, що це не їхні військові.

У центрі зазначають, що ввечері 29 жовтня на гарячу лінію зателефонував невідомий, який представився спершу командувачем ООС, а пізніше — начальником контррозвідки фронту.

Чоловік грубо та в хамській манері вимагав від оператора гарячої лінії вимкнути номер та видалити з сайту та соцмереж оголошення про роботу сервісу. Також погрожував кримінальним переслідуванням, зазначили у центрі.

Центр «Поступ» вказав, що вважає такий дзвінок провокацією, спрямованою проти авторитету операції Об'єднаних сил.

«Звертаємося до керівництва ООС прокоментувати даний факт, підтвердити чи спростувати свою причетність до тиску на правозахисну організацію. Просимо уповноважені органи вважати оприлюднену інформацію повідомленням про кримінальне правопорушення», — йдеться у заяві центру.

У прес-центрі операції Об'єднаних сил Громадському повідомили, що ще не знають про заяву центру та не чули про ситуацію, проте вже можуть сказати, що їхні військові цього не робили.

Більше про:
# оос
# погрози
Пов`язані новини