Сьогодні, 8 вересня о 19:20 у прямому ефірі Громадського та UA:Перший відбудеться дискусія «Час на пенсію» — спільний проект Громадського, Суспільного і Кризового медіа-центру про пенсійну реформу.

Сьогодні, 8 вересня о 19:20 в прямому ефірі Громадського та UA:Перший відбудеться дискусія «Час на пенсію» — спільний проект Громадського, Суспільного і Кризового медіа-центру про пенсійну реформу.

Ініціаторами спецефіру виступили Український кризовий медіа-центр та Громадське. Місце проведення дискусії — Суспільне телебачення (UA: Перший). 

Мета дискусії — з’ясувати по суті, без політики: чого чекати від пенсійної реформи не лише людям похилого віку, а й тим, хто наразі ще не має трудового стажу; яку пенсійну реформу пропонує уряд і якою вона має бути.

У дискусії візьмуть участь Ірина Ковпашко, заступниця Голови правління Пенсійного фонду України, Микола Шамбір, заступник міністра соціальної політики, Віталій Мельничук, Головний експерт РПР із реформування пенсійної системи, Наталія Веселова, народна депутатка, комітет соціальної політики тощо. 

Проведуть спецефір Наталка Пономарів, редакторка «Реформи» Громадського та Роман Вибрановський, керівник напрямку комунікації реформ УКМЦ.

«Половина громадян України вважає, що інформації про реформи на телебаченні недостатньо. — зазначає Роман. — Це результати свіжого опитування «Інтерньюз – Україна». В умовах ринкової економіки всі канали це сприйняли б, як заклик до дії. На жаль, у нас ... дещо інакше. Та все ж Український кризовий медіа-центр знайшов чудових партнерів, які розуміють: розповідати про реформи необхідно.»

Шеф-редакторка Громадського Ангеліна Карякіна додає, що висвітлення реформ в Україні — один із топ-інтересів глядачів: 

«Ми намагалися спланувати дискусію таким чином, щоби вона була однаково цікавою і тим, хто незабаром досягне пенсійного віку, і тим, хто через свій вік про пенсію ще навіть не замислювався. Зібрали історії про те, як люди планують майбутнє, чому і як заощаджують, або ж навпаки — вирішують жити сьогоднішнім днем. Усі ці історії розкривають різні аспекти пенсійної реформи».

Поділитись: