Частина народних депутатів із фракції «Слуга Народу» закликали секретаря Ради національної безпеки та оборони Олексія Данілова розглянути питання про звільнення його позаштатного радника Сергія Сівоха.

Ініціатором звернення став депутат Єгор Чернєва, його підтримали близько 20 парламентарів.

«Насправді тих, хто не згоден з Сівохом та не хоче нічого чути про «внутрішній конфлікт», набагато більше, але не всі встигли фізично поставити свій підпис», — зазначив депутат.

У зверненні зазначено, що публічна діяльність Сівоха «викликає занепокоєння у суспільстві, створює публічну напругу, дискредитує президента та шкодить національним інтересам України».

Зазначимо, що нещодвно в ефірі телеканалу «НАШ» Сівохо заявив, що в Україні «внутрішній конфлікт», який заважає вступити до НАТО.

«Це ж видно неозброєним оком, що нічого не відбувається в цьому напрямку. Так, є прагнення. Так, воно закріплене в документах, але нічого такого не відбувається. Наприклад, у країни НАТО не можуть вступити країни з внутрішнім конфліктом. У нас, на жаль, є бойові дії. Що робити…» — сказав Сівохо в ефірі.

Нагадаємо, 12 березня захід, на якому виступав радник секретаря Ради нацбезпеки й оборони Сергій Сівохо, зірвали приблизно 50 людей, які представилися ветеранами бойових дій на Донбасі з полку «Азов» та активістами партії «Національний корпус». Поліція не перешкоджала їм ввірватися на захід. Відтак почалася словесна перепалка, яка переросла у штовханину. Врешті Сівохо покинув зал, а протестувальники пішли за ним. Один з них штовхнув Сівоха — той упав.

Поділитись: