Війна

Частина «Азову» відведена з Маріуполя в рамках планового перегрупування сил

Війна/Частина «Азову» відведена з Маріуполя в рамках планового перегрупування сил
Зберегти
Вигляд

Частина окремого загону спеціального призначення полку особливого призначення «Азов» відведена з Маріуполя в рамках планового перегрупування сил і засобів Національної гвардії в Донецькій області, повідомили в НГУ.

«Останнім часом в мережі Інтернет було оприлюднено інформацію щодо виведення спецпідрозділу «Азов» з Маріуполя, що нібито ставить прифронтовій місто під загрозу і знижує його обороноздатність. Офіційно повідомляємо, що в зоні АТО проведена планова перегрупування сил і засобів Національної гвардії України. З метою посилення контролю Азовського узбережжя, недопущення проникнення диверсійно-розвідувальних груп частина окремого загону спеціального призначення військової частини 3057 «Азов» була передислокована для виконання завдань на цей напрямок», – сказано в повідомленні Нацгвардії.

У повідомленні наголошується, що спецзагін «Азов» військової частини №3057 продовжує виконувати завдання, передбачені законом «Про Національну гвардію України», в тому числі і в Запорізькій області.

«Кількісний та якісний склад Національної гвардії в Маріуполі не зменшений, що дозволяє підтримувати обороноздатність міста на високому рівні», – підкреслили в Нацгвардії.

Раніше прес-центр «Азова» повідомив, що 10 днів тому частина підрозділу спецзагону «Азов» була виведена в Запорізьку область для виконання «абсолютно невластивих завдань для спецпідрозділу».

Пов`язані новини