УКРАЇНА

Частина організаторів «Євробачення-2017» припиняє роботу над проектом

13 лютого, 2017 16:55
УКРАЇНА/Частина організаторів «Євробачення-2017» припиняє роботу над проектом
Зберегти
Вигляд
Частина організаторів «Євробачення-2017» у Києві оголосила про те, що припиняє роботу над підготовкою та проведенням конкурсу. Відповідний документ оприлюднив один з організаторів Денис Блощинський.

Частина організаторів «Євробачення-2017» у Києві оголосила про те, що припиняє роботу над підготовкою та проведенням конкурсу.

Відповідний документ, який оприлюднив один з організаторів Денис Блощинський, підписали виконавчі продюсери та представники 9 департаментів. 

«Запропонована нам нова структура управління Конкурсом, відсутність прозорості під час ухвалення рішень за ключовими напрямками роботи, відсутність юридичних зобов’язань перед залученими до роботи над Конкурсом спеціалістами, зрив термінів проведення тендерів, – усе це, на наш погляд, заважає якісній і своєчасній підготовці до проведення Конкурсу в Україні», – йдеться у листі-зверненні.

За словами підписантів, «нове керівництво Конкурсу не було проведено жодної реальної дії для реалізації проекту в потрібні терміни». 

«У зв’язку з цим повідомляємо, що відома вам протягом багатьох місяців роботи команда з підготовки до «Євробачення» не бачить більше можливості продовжувати роботу над Конкурсом на запропонованих нам умовах», – підсумовується у документі.

Раніше повідомлялось, що продаж квитків на «Євробачення-2017» відклали через рішення Антимонопольного комітету.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини