Через менше як тиждень після виявлення коронавірусу в одного із депутатів фракція «Батьківщина» повертається до роботи в парламенті.

Про це повідомила лідерка об’єднання Юлія Тимошенко.

«Самоізоляцію завершено − «Батьківщина» повертається до роботи. ПЛР-тести всіх депутатів фракції, які ми здали після підтвердження COVID-19 у нашого колеги, негативні. Наша команда відновлює роботу за звичним графіком. Олегу Мейдичу бажаємо якнайшвидшого одужання» - написала вона у Facebook.

Тимошенко вважає, що пішовши на ізоляцію, «Батьківщина» показала приклад відповідальної поведінки під час епідемії.

Водночас заступниця глави фракції «Слуга народу» Євгенія Кравчук розповіла, що попри хворобу члена фракції Юрія Арістова, «Слуга народу» не піде на карантин, пише «Інтерфакс-Україна».

«Фракція не може повністю піти на карантин в силу своєї чисельності. Вже встановлено перелік людей, які спілкувалися з депутатом. 71 особа здала ПЛР-тести, але це не тільки депутати, а й співробітники апарату Верховної Ради. Всі результати негативні. Нових випадків не зафіксовано», — зазначила Кравчук.

Вона уточнила, що люди, які безпосередньо спілкувалися з інфікованим депутатом, перебувають на самоізоляції. За словами Кравчук, депутати, які контактували з Арістовим, також планують повторно здати ПЛР-тести в кінці цього тижня.

Нагадаємо, 20 травня депутатка від «Батьківщини» Олена Кондратюк з трибуни парламенту заявила, що «Батьківщина»

йде на ізоляцію через коронавірус в одного з членів фракції й не повернеться в сесійну залу, доки не отримає результатів тестування всіх інших членів фракції.

Зазначимо, що від початку епідемії коронавірусу у Раді заразилися близько 20 депутатів.

Поділитись: