Світ

Через аномальну спеку в Австралії загинули понад 90 диких коней

BBC
Світ/Через аномальну спеку в Австралії загинули понад 90 диких коней
Зберегти
Вигляд
Унаслідок аномальної спеки в Австралії загинули понад 90 диких коней. Про це повідомили представники місцевої влади, передає ВВС.

Мертвих та вмираючих тварин знаходили минулого тижня біля пересохлих джерел неподалік міста Еліс Спрінг. Це було єдине їхнє місце водопою в регіоні і коням просто було нікуди йти. На місці виявили близько 40 тварин, померлих від спраги та голоду. Коней, які були на межі смерті, довелося вбити.

«Я був спустошений. Я ніколи не бачив нічого подібного — всі мертві. Я не міг повірити, що сталося так», — розповів місцевий житель Ральф Тернер, який натрапив на загиблих тварин.

Коней, які вижили, та кілька інших видів диких тварин місцева влада планує відправити в сусідній регіон. Інакше вони також можуть загинути від спраги.

Коні не єдині тварини, які постраждали через спеку в Австралії. У Новому Південному Вельсі кілька днів масово гинули щурі. 

Останні два тижні спека в Австралії сягає 42 градусів. Це на 6 градусів вище типової австралійської температури в січні. У четвер, 24 січня, у місті Аделаїда температура сягнула 46.2 градусів за Цельсієм.

Раніше уряд Австралії повідомив про плани механічно збагачувати киснем річки і озера країни після масштабного мору риби.

В Австралії понад мільйон мертвих риб викинуло на береги річки Дарлін і озера Хьюмен. Причиною цієї кризи стала екстремальна спека в регіоні.

Пов`язані новини