У Нафтогазі повідомили, що з 1 лютого можуть припинити постачати газ 18 теплокомуненерго, які розташовані у 16 населених пунктах України, через їхню заборгованість за газ.

Про це йдеться у повідомленні Нафтогазу.

Там зазначають, що загальна заборгованість, яку цим тепловикам потрібно погасити, складає 406 мільйонів гривень. Після сплати цих коштів Нафтогаз матиме право постачати туди газ для потреб опалення.

«Нафтогаз не має права постачати природний газ тепловикам, які неналежним чином виконують графік розрахунків», — зазначають у компанії.

У разі, якщо борги теплокомуненерго не погасять до завершення 30 січня 2020 року, Нафтогаз не зможе постачати газ для опалення, додають у компанії.

Проблеми з опаленням можуть виникнути, зокрема, в Одесі, Кривому Розі, Дніпрі, Щасті, Полтаві, Харкові, Сумах та інших містах.

З 24 січня 19 з 37 проблемних тепловиків розрахувалися з Нафтогазом за газ, тому на цих підприємствах проблем з постачанням газу не буде.

24 січня у Нафтогазі повідомляли, що проблеми з погашенням заборгованості мають тепловики у 30 містах України. З того часу 19 теплокомуненерго свої борги за газ погасили.

Поділитись: