Життя / Спорт

Росія відмовилась проводити два Кубки світу через допінговий скандал

23 грудня, 2016 02:17
Життя/Спорт/Росія відмовилась проводити два Кубки світу через допінговий скандал
Зберегти
Вигляд
Кубок світу із біатлону в Тюмені, а також Кубок світу із ковзанярського спорту в Челябінську проводитись не будуть.

Кубок світу із біатлону в Тюмені, а також Кубок світу із ковзанярського спорту в Челябінську будуть проводитись в інших містах.

Союз біатлоністів Росії заявив про відмову від проведення етапу Кубка світу в Тюмені, оскільки двох спортсменів, імена яких не називаються, відсторонили від змагань.

Про це йдеться в прес-релізі Міжнародної асоціації біатлоністів (IBU). Асоціація також ухвалила відкриття розслідування проти російської збірної з біатлону і 29 інших спортсменів.

Раніше про бойкот етапу Кубка світу в Тюмені оголошували збірні Чехії та Франції, повідомляє Republic.

Також в Росії не відбудеться фіналу Кубка світу із ковзанярського спорту через рекомендації Міжнародного олімпійського комітету.

Про це повідмоляє «Р-спорт».

Відповідні рекомендації МОК дав за підсумками розслідування незалежної комісії Всесвітнього антидопінгового агентства, і Міжнародний союз ковзанярів (ISU) прийняв це рішення.

Наразі Союз ковзанярів Росії підтвердив відмову від проведення фіналу Кубока світу з ковзанярського спорту в Челябінську, який мав відбутись у березні 2017 року.

На ці рішення вплинула публікація  другої частини доповіді Всесвітнього антидопінгового агентства про вживання допінгу російськими спортсменами.

Раніше повідомлялось, що МОК продовжив санкції проти Росії за допінг.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Тисяча російських спортсменів причетна до допінгової змови – Антидопінгова агенція»

Пов`язані новини