У Харківській області майже 60 навчальних закладів призупинили навчальний процес та оголосили карантин.

Карантин запровадили у навчальних закладах 9 районів області: Харківському, Шевченківському, Дергачіському, Куп’янському, Лозівському, Дворічанському, Вовчанському, Великобурлуцькому та Кегичівському. Заняття скасували у школах, які розташовані у Куп’янську, Чугуєві та Первомайському. Також навчальний процес призупинили у Чкаловській, Нововодолазькій, Золочівській, Оскольській, Малоданилівській та Коломацькій територіальних громадах.

На грип та гострі респіраторні вірусні інфекції в області захворіли 3401 дітей. Це 35% від загальної кількості учнів у регіоні, повідомила провідний спеціалістка одного з відділів департаменту освіти та науки Харківської ОДА Ірина Говсієвич. За її словами, школи та дитячі садки в області почали закривати 29 листопада. Тоді захворіло трохи більше як дві з половиною тисячі учнів. Говсієвич говорить: більшість шкіл не будуть працювати до 12 грудня.

Епідемічний поріг у Харківській області перевищений на 11%, розповіли в обласному лабораторному центрі. За їхньою статистикою, до лікарні ушпиталили 221 дитину.

/Юлія Семененко

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile