УКРАЇНА

Через голосування за судову реформу Добкін покинув «Опозиційний блок»

3 жовтня, 2017 14:42
УКРАЇНА/Через голосування за судову реформу Добкін покинув «Опозиційний блок»
Зберегти
Вигляд
У зв'язку з голосуванням частини народних депутатів і керівництва фракції «Опозиційний блок» у Верховній Раді на підтримку закону про судову реформу народний депутат Михайло Добкін заявив про вихід зі складу партії.

У зв'язку з голосуванням частини народних депутатів і керівництва фракції «Опозиційний блок» у Верховній Раді на підтримку закону про судову реформу депутат Михайло Добкін заявив про вихід зі складу партії.

«Все разом узяті так звані «диктаторські» закони від 16 січня ні в яке порівняння не йдуть з прийняту сьогодні з ганьбою судову «реформу». І ще. З цього дня я безпартійний», — написав Добкін у facebook.

Більше того, у зв'язку з голосуванням Вадим Новинський заявив про створення внутрішньої опозиції в «Опозиційному блоці».

«Я висловлюю свою незгоду з дією частини народних депутатів від фракції «Опозиційний блоку» з керівництвом нашої фракції і оголошую про те, що ми разом зі своїми колегами, однодумцями, які не голосували за цю судову реформу або голосували проти неї, будемо створювати платформу опозиційну всередині «Опозиційного блоку», — заявив він, передає «Інтерфакс-Україна».  

Він пояснив також рішення тим, що «ми не ходимо йти ні на які домовленості з цією владою» і небажанням надавати владі контроль над судовою гілкою.

При цьому Новинський підкреслив, що це рішення аж ніяк не є розколом в партії і у фракції. «Ні в якому разі це ніякий не розкол. Ми на розкол ніколи не підемо в нашій партії. Ми однодумці в ідеологічному плані, але з якихось тактичних кроків ми залишаємо за собою право діяти інакше і оголошуємо про створення окремої платформи всередині «Опозиційного блоку», —  пояснив Новинський.

3 жовтня Верховна Рада підтримала судову реформу. Усього «за» проголосували 234 депутата. 

Скріншот: сайт Ради, голосування фракції «Опозиційний блок».

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини