Через хакерську атаку в аеропорту «Бориспіль» не працює табло з розкладом рейсів, офіційний сайт, а також можливі затримки рейсів.

Через хакерську атаку в аеропорту «Бориспіль» не працює табло з розкладом рейсів, офіційний сайт, а також можливі затримки рейсів.

Про це повідомив заступник генерального директора Державного підприємства «Міжнародний аеропорт «Бориспіль» у Facebook Євгеній Дихне.

Дихне також зазначив, що IT-служби намагаються спільними зусиллями врегулювати ситуацію.

«Ми дуже просимо вас поставитися з розумінням, дотримуватися спокою. Актуальну інформацію про час вильоту ви можете прочитати на табло в терміналі D в зоні вильоту!», — написав він.


Скріншот з офіційного сайту аеропорту «Бориспіль»

Директор «Украеропроекту» Кирило Новіков  повідомив Громадському наступне:

«Диспетчери захищені незалежними каналами і шифруванням. Збій стосується інформування пасажирів та самих працівників на інформаційних табло. А це вже — звичайні сервери та інтернет».

Нагадаємо, невідомий комп'ютерний вірус-вимагач, схожий на WannaCry атакував українські банки. У Національному банку України назвали це найбільшою «хакерською» атакою. За даними Громадського, під хакерську атаку потрапили «Укрпошта» та «Ощадбанк». Згодом про атаки почали повідомляти приватні компанії. 

Громадське стежить за ситуацією онлайн: Україною поширюється комп’ютерний вірус: атаковано десятки компаній та установ (НАЖИВО)

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: