УКРАЇНА

Через конфлікт між поліцією та волонтерами в Донецькій області постраждала жінка

30 листопада, 2016 09:42
УКРАЇНА/Через конфлікт між поліцією та волонтерами в Донецькій області постраждала жінка
Зберегти
Вигляд
lead
Поблизу Бахмута відбувся конфлікт між поліцією і волонтерами фонду Діани Макарової, в результаті якого госпіталізовано жінку

Поблизу Бахмута відбувся конфлікт між поліцією і волонтерами фонду Діани Макарової, в результаті якого госпіталізовано жінку. Про це повідомляє прес-служба фонду в мережі Facebook.

Зазначається, що 12 правоохоронців зупинили волонтерський автомобіль в районі Бахмута і в грубій формі розпочали огляд.

Волонтери попрохали поліцейських вимкнути мигалки на службових авто, аби уникнути ризику епілептичного нападу в однієї зі своїх товаришок.

Поліцейські в грубій формі відмовили і продовжили обшук. Навіть після того, як у жінки стався епілептичний напад, вони не перервали обшуку, а у наданні медичної допомоги відмовили.

Повідомляється, що при цьому поліцейські почали фізично перешкоджати відеозйомці обшуку і припадку волонтерки. В результаті обшуку поліцейські не знайшли заборонених предметів і залишили місце події.

Волонтери відвезли постраждалу жінку до бахмутської лікарні, де її перевели в реанімаційне відділення. Станом на ранок 30 листопада її виписали.

Наразі волонтери подають заяву щодо неправомірних дій поліції до прокуратури.

Як повідомив Громадському голова Нацполіції в Донецькій Області В’ячеслав Аброськін, з приводу даного інциденту була ініційована службова перевірка.

«Я зв’язався з фондом Макарової, і навіть не дивлячись на те, що поки немає результатів, вибачився. У нас постійно проводяться заходи з вилучення зброї, боєприпасів. Постійно виникають конфлікти між правоохоронцями і тими, кого оглядають. Але ця робота вкрай необхідна», — зазначив він.

Пов`язані новини